Home

順応性 動詞 正確 skonto fk jelgava latvijas kauss 2016 ヤング 魔術師 ピック

Futbola federācija on Twitter: "Pašreizējie trofejas pašnieki @fkjelgava  pārspēj @FC_SKONTO un iekļūst Latvijas Kausa izcīņas ceturtdaļfinālā!… "
Futbola federācija on Twitter: "Pašreizējie trofejas pašnieki @fkjelgava pārspēj @FC_SKONTO un iekļūst Latvijas Kausa izcīņas ceturtdaļfinālā!… "

Latvijas kausa fināls 17. maijā Skonto stadionā sāksies plkst. 20:15 -  Latvijas Futbola federācija
Latvijas kausa fināls 17. maijā Skonto stadionā sāksies plkst. 20:15 - Latvijas Futbola federācija

FK Liepāja uzvar Kurzemes derbijā un iegūst Latvijas kausu - Latvijas  Futbola federācija
FK Liepāja uzvar Kurzemes derbijā un iegūst Latvijas kausu - Latvijas Futbola federācija

Latvijas kausa fināls pēc trīs gadu pārtraukuma notiks Skonto stadionā -  Latvijas Futbola federācija
Latvijas kausa fināls pēc trīs gadu pārtraukuma notiks Skonto stadionā - Latvijas Futbola federācija

ZIŅAS – Page 36 – FK Jelgava

Skonto" drīkst pieteikties 1. līgai, "Jelgava" garantē Eirokausus – Futbols  – Sportacentrs.com
Skonto" drīkst pieteikties 1. līgai, "Jelgava" garantē Eirokausus – Futbols – Sportacentrs.com

Latvijas Kauss 2016 oficiālā programma by Latvian Football federation - issuu

FK 'Jelgava' pēc neizšķirta 'Skonto' stadionā saglabā izredzes UEFA Eiropas  līgas kvalifikācijā - DELFI
FK 'Jelgava' pēc neizšķirta 'Skonto' stadionā saglabā izredzes UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā - DELFI

Riga FC un FK Jelgava sadalīs pēdējo ceļazīmi uz Latvijas kausa pusfinālu -  Latvijas Futbola federācija
Riga FC un FK Jelgava sadalīs pēdējo ceļazīmi uz Latvijas kausa pusfinālu - Latvijas Futbola federācija

Jelgavas» futbolisti pagarinājumā ar 2:0 pārspēj pirmās līgas vienību « Skonto» un nodrošina dalību 2016./2017. gada Latvijas kausa izcīņas  ceturtdaļfinālā :: zz.lv
Jelgavas» futbolisti pagarinājumā ar 2:0 pārspēj pirmās līgas vienību « Skonto» un nodrošina dalību 2016./2017. gada Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā :: zz.lv